Puder Lavertu

Rozmyślałaś kedyś nad tym co zrobić aby Twoja twarz wyglądała idealnie, bez żadnej zmarszczki? Już dziś przedstawiam każdej z Was niezawodny i jedyny w swoim rodzaju produkt dzięki, któremu Twoje piękno będzie opromieniać wszystkich swoim wyglądem.

Lavertu Ziemia Słoneczna jest pudrem, który może wydobyć z Ciebie to co najlepsze. Jeżeli marzysz o ciemniejszej karnacji Lavertu może Ci to umożliwić. Jeżeli pragniesz uzyskać efekt wyraźnej opalenizny ten bronzer Ci w tym pomoże. Jeżeli natomiast zamierzasz aby mężczyźni nie mogli oderwać od Ciebie wzroku zapraszam do dalszej lektury

Składniki zawarte w produkcie chronią skórę zapewniając równocześnie słoneczny wygląd. Dzięki zawartości masła karite puder wchłania się jak krem i utrzymuje się na twarzy przez wiele godzin. Doskonale nadaje się na plażę, ponieważ bez problemu można się w tym bronzerze opalać, a on sam tworzy na skórze warstwę ochronną, która ogranicza wydostanie się wody z naskórka. Makijaż jest niezwykle lekki i pozwala skórze na naturalne oddychanie nie zatykając porów. Stosowany regularnie może pomóc w poprawieniu kondycji skóry.

Jedno opakowanie wystarcza na ponad 300 użyć. Przy rozsądnym gospodarowaniu może wystarczyć nawet na kilka lat. Puder nie wymaga też korzystania z podkładów, różów ani sypkiego pudru. Jako że istnieją aż trzy rodzaje każda z Was powinna znaleźć coś dla siebie:

01- tylko dla osób, które chcą mieć odcień intensywnej opalenizny. Zarezerwowane dla cery śniadej i mocno opalonej.

02-dla wszystkich, którzy pragną złocistej opalenizny. Nie ma ograniczeń wiekowych. Polecane dla cery odrobinę opalonej.

03-dla osób, które chcą neutralny odcień skóry. Sprawdza się w zakrywaniu przebarwień. Używany do cery jasnej.

Jak stosować:

Najpierw należy nałożyć Lavertu na policzki. Podczas gdy będziesz przyciemniać boki nie zapomnij rozetrzeć produktu także na lini włosów. W przeciwnym wypadku makijaż będzie widoczny, odcinając się tym samym od jaśniejszej skóry. Później powinnaś przyciemnić linię żuchwy. Jeżeli dodatkowo zamierzasz wymodeloować nos to przyciemnij go po bokach. Dzięki temu będzie wyglądał jak opalony, a równocześnie jeszcze bardziej może poprawić Twój wygląd. I gotowe, idealny makijaż w bardzo krótkim czasie!

Jedną z nielicznych wad tego produktu jest cena (od 90 zł w górę), ale gwarantuję Wam, że efekt końcowy na pewno Was zachwyci i sprawi, że będziecie już zawsze używały tylko Lavertu Ziemia Słoneczna. Zapraszam do dzielenia się swoimi opiniami na tewat tego wyjątkowego produktu.

Related posts