Laserowe usuwanie blizn

Blizny są defektem estetycznym skóry. Czasami jest tak, że blizny nam nie przeszkadzają, zwłaszcza jeśli są one w miejscach, które zazwyczaj są zatonięte ubraniem. Zdarza się jednak, że są blizny, które w jakiś sposób nas oszpecają, albo zawstydzają. Usuwanie blizn jest wtedy dla pacjenta bardzo ważne, jeśli chodzi o jego komfort psychiczny. Wiąże się to również często z życiem osobistym.

Laserowe usuwanie blizn jest coraz popularniejsze, głownie ze względu na to, że jest to metoda bezpieczna i mało inwazyjna, a do tego po zabiegu nie musimy przechodzić rekonwalescencji. Usuwanie blizn metodą laserową nie wymaga jakiegoś specjalnego przygotowania do tego zabiegu. Zleca się aby przed laserowym usuwaniem blizn, zbytnio się nie opalać, nie stosować agresywnych kosmetyków, takich jak piling chemiczny. Skóra przed zabiegiem powinna nie mieć śladów podrażnień czy uczuleń (wykwity, wysypki).

Laserowe usuwanie blizn potrafi poradzić sobie właściwie z każdą blizną. Usuwane są blizny pooperacyjne, pourazowe lub po trądzikowe. Laserowe usuwanie blizn jest zabiegiem bezbolesnym i w zasadzie każdy może się jemu poddać.

Laserowe usuwanie blizn jest szczytem techniki w medycynie estetycznej. Niegdyś należało poddać się chirurgicznemu zabiegowi, co wiązało się z kolejną operacją, rekonwalescencji i nie dawało wystarczających rezultatów. Zawsze istniało również ryzyko groźnych dla zdrowia powikłań, co zniechęcało sporą część ludzi, którzy chcieli się poddać takiemu zabiegowi. Teraz ten zabieg jest bardziej przyjazny dla pacjenta, mniej groźny, a efekty są bardziej przewidywalne oraz lepsze.

Laserowe usuwanie blizn, może zostać przeprowadzone u osób w każdym wieku, bez względu na ogólny stan zdrowia (pomijając skrajne przypadki). Operacja nie jest taka wskazana np. dla osób z nadciśnieniem. Jednym słowem laserowe usuwanie blizn jest metodą, którą można zastosować u niemal każdego, łatwo dostępną, przyjemniejszą w przeprowadzeniu. Laserowe usuwanie blizn poprawia naszą jakość życia, poprawia samoocenę i samopoczucie. Jeśli mamy blizny i chcemy się ich pozbyć powinniśmy wybrać właśnie laserowe usuwanie blizn.

Koniecznie trzeba sprawdzić opis oferty firmy LaserCare w zakresie usuwania blizn: http://lasercare.pl/pl/usuwanie-blizn-dla-kobiet.html

Related posts