Profichol Forte – opis produktu

Profichol Forte to dietetyczny środek, inaczej nazywany suplement diety, który składa się z ekstraktu z czerwonego ryżu, a także witaminy B6, B12 oraz kwasu foliowego. Specyfik ten powstały na skutek starannego połączenia wspomnianych składników, przyczynia się głownie do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu, jaki znajduje się we krwi. Ponadto aktywnie wpływa na odpowiedni metabolizm homocysteiny w organizmie.

Wszystko to automatycznie przekłada się na prawidłowa pracę serca oraz układu krwionośnego. Specyfik o wspomnianej nazwie profichol fotre to produkt farmaceutyczny, coraz częściej stosowany przez ludzi. Zły tryb życia przyczynia się do wielu problemów z cholesterolem i nie tylko. Wówczas ludzie obarczeni tyloma dolegliwościami sięgają po takie właśnie specyfiki. Ten produkt jest jak najbardziej bezpieczny, oczywiście przy odpowiednim zastosowaniu.

Należy przyjmować specyfik zgodnie z zaleceniami producenta. Nie powinno się powielać dawki. Nie można także przerywać procesu przyjmowania leku. Należy zachować zalecana ciągłość. Producent zaleca jedną kapsułkę dziennie. Trzeba ją popić stosowną ilością wody.

Wskazania

Jak wiadomo są powody, dla których należy stosować dany specyfik. Trzeba więc o nich wspomnieć właśnie w tym miejscu. Otóż zaleca się stosowanie suplementu w profilaktyce chorób ściśle powiązanych z podwyższonym cholesterolem czy homocysteiny.

Wskazany jest również w profilaktyce hipercholesterolemii. Specyfik ten wskazany jest dla osób dorosłych, a więc należy trzymać go z dala od dzieci i w przystosowanym, zalecanym miejscu.

Przeciwwskazania

Jest to suplement, którego nie powinno się stosować przynajmniej w niektórych sytuacjach. Nie powinno się go przyjmować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Ciąża jak i okres karmienia to także czas, kiedy nie powinno się go zażywać. To nie jest specyfik dla osób poniżej dwudziestego roku życia. Ostrożność powinni zachować ci, którzy obarczeni są chorobą wątroby. Bardzo ważne jest, aby nie spożywać suplementu z sokiem grejpfrutowym.

 

Related posts